Hakkımızda

Junbom Group kuruluşundan bu yana, Junbom Group, tek bileşenli silikon kauçuk, iki bileşenli silikon kauçuk, poliüretan köpük, güzellik dikiş maddesi ve çevre dostu yüksek elastik dolgu macununun Ar-Ge, üretim ve satışına odaklanmaktadır. Şimdi altı tane kurduk. Güney Çin, Orta Çin, Doğu Çin ve Kuzey Çin'in dört ana bölgesini aynı anda kapsayan üretim üsleri. Aynı zamanda, ülke genelinde 30'dan fazla il düzeyinde depolama ve lojistik merkezi kuruldu. 120.000 metrekareden fazla toplam üretim alanı, 2.000'den fazla çalışan ve faaliyete geçirilen her şeyin yıllık üretim değeri 3 milyar rmb'ye ulaşabilir.

2016 yılında Junbom grubunun kuruluşundan bu yana, sektörde "Junbom hızı" yaratarak çok yönlü hızlı bir gelişme dönemine girdi. Gelecekte Junbom aralıksız çaba gösterecek, keşfetmeye devam edecek ve endüstride farklı bir "Junbom Modu" yaratın. Mükemmel bir üretim sistemi birinci sınıf bir işletme yarattı ve Junbom her zaman müşterilerine kaliteli ürünler sunmaya kendini adamıştır. Junbom grubu artık silikon dolgu macunu için 50'den fazla gelişmiş otomatik üretim hattına sahiptir. , Strafor için 8 üretim hattı, güzel dikişler için 3 otomatik üretim hattı ve çevre dostu yüksek elastik dolgu macunu için 2 otomatik üretim hattı.

Tüm ürünler, üretilen her ürünün endüstri standartlarını karşıladığından emin olmak için yüksek kaliteli, yüksek standartlı hammaddeler, bilimsel kontrol ve üretimin her bir süreç bağlantısının etkin denetimi kullanır.

2020 yılında, Junbom grubunun gelişimini takip edin, Shanghai Junbond Building Materials Co., Ltd. Şanghay'da kuruldu. Esas olarak grup şirketinin dış ticaret işinden sorumlu. Güçlü bir üretim ekibi, Ar-Ge ve teknik destek ekibi, gelişmiş üretim hattı, profesyonel tasarım ekibi ve mükemmel satış sonrası ekibi ile Junbond ürünleri dünya çapında birçok ülkede dağıtılmaktadır. Junbom Group, profesyonel OEM hizmetleri sağlayarak müşterilerinin gelişmesine ve gelişmesine yardımcı olur. yerel pazarı genişletmek ve markanın etkisini artırmak.

2021 yılında Türkiye ofisi ve Irak ofisi kuruldu. Kasım 2021'de Junbond Group ve VCC ULUSLARARASI TİCARET VE YATIRIM.,JSC işbirliğine giderek Junbond markasının Vietnam pazarındaki tek distribütörü oldu.

Bu arada, Junbom Group, Junbom Group'un gelecekteki planlamasını ve gelişimini tatmin edecek ve bunlara uygun olacak, dünyanın her yerinden Junbond acenteleri ve distribütörleri arıyor. Birlikte çalışın ve birlikte kazan-kazan. Genel durum asla rahatlamamıza izin vermeyecek. "Birlikte çalış ve birlikte kazan-kazan" ortak geliştirme vizyonunu takip ediyoruz ve yukarı yönlü ortaklar, grubun seçkin çalışanları ve yüksek kaliteli alt müşteriler için gerçekten bir kazan-kazan durumu elde etmek için bir "Junbond platformu" oluşturuyoruz.